8. ročník mistrovství ČR v disciplínách TFA bude 27. září 2017

14.09.2017 - 13:15 - Ústecký kraj (Ústí na Labem)
Generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR a Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje ve spolupráci se Sportovním klubem hasičů Ústeckého kraje pořádají 27. září 2017 v Ústí nad Labem mistrovství České reubliky v disciplínách TFA. Mistrovství proběhne v obchodním centru Forum.

Mistrovství se zúčastní jedno soutěžní družstvo z každého kraje. Kraj může vyslat maximálně 6 závodníků, z toho 2 závodníci mohou soutěžit jen v kategorii jednotlivců. Družstvo tvoří čtyři závodníci. Dále pak jedno družstvo HZS podniku nominované Asociací velitelů HZS podniků, které pořadatel pozve, a mimo soutěž i hostující družstva pozvaná pořadatelem.

Soutěží se v disciplínách:
Běh s požárními hadicemi - Sbalení dvou hadic B - Hammer box - Keiser box - Tunel - Figurína - Bariéra - Žebříky - Monitor - Výběh po schodišti

Běh s požárními hadicemi: Rozvinutí dvou hadicových vedení s proudnicemi na určitou vzdálenost.
Sbalení hadic B: Smotání dvou hadic B a jejich vložení do boxu.
Hammer box: 80 úderů palicí v Hammer boxu.
Keiser box: Přemístění závaží na vzdálenost 1,5 metru pomocí palice.

Ing. Lukáš Marvan
komisař