Logo HASIČI.TV

Bizon vyprošťoval na okraji Ostravy Renault Scénic na střeše

16.04.2018 - 09:55 - Moravskoslezský kraj (Polanka nad Odrou)
Profesionální hasiči (HZS MSK) z Ostravy-Zábřehu zasahovali v pondělí 16.4.2018 dopoledne v okrajové ostravské části Polanka nad Odrou u nehody osobního automobilu Renault Scénic, který skončil na silnici na střeše. Jeho mladá řidička (1998) se zranila, skončila v nemocnici. Havarované auto otáčel na kola a položil vedle silnice hasičský speciál Bizon.

            Operační středisko hasičů bylo o nehodě informováno v pondělí krátce před desátou hodinou dopolední. Do Janovské ulice - mezi Polankou nad Odrou a její osadou Janová - vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) ze stanice Ostrava-zábřeh, dodatečně i vyprošťovací speciál MB Actros Bizon.
            Silnice byla při zásahu Bizona zcela uzavřená. S pomocí jeho hydraulické ruky dokázali hasiči otočit a položit Scénic mimo silnici za necelé čtvrt hodiny. Havarované auto předali příbuznému zraněné řidičky.

por. Mgr. Petr Kůdela
tiskový mluvčí
HZS Moravskoslezského kraje

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Vloženo: 16.04.2018 | Upraveno: 16.04.2018 | Vložil(a): Štěpánka CZYŽOVÁ | Zpět