Blíží se XXXVIII. ročník soutěže O Pohár Vysočiny

16.09.2014 - 09:00 - Pardubický kraj (Chrudim)
Ve čtvrtek 18. září v 9 hodin bude na centrální stanici hasičů v Chrudimi, Topolské ulici 569, odstartován již XXXVIII. ročník soutěže O Pohár Vysočiny.

Soutěž pořádá Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje, územní odbor Chrudim a Sportovní klub hasiči okresu Chrudim. Akce je pod záštitou starosty města Chrudimi Petra Řezníčka. Do Chrudimi je přihlášeno kolem 100 závodníků. Soutěžit se bude v disciplínách požárního sportu, a to ve výstupu do 4. podlaží cvičné věže, běhu na 100 metrů s překážkami a v požárním útoku.

Výstup do 4. podlaží cvičné věže bude probíhat na hasičské stanici v Chrudimi a další dvě disciplíny pak od 12 hodiny na Letním stadionu MFK Chrudim, V Průhonech 685.

Losování startovního pořadí bylo provedeno dne 16. července na poradě zástupců HZS krajů. Družstva budou soutěžit v tomto pořadí:

1.   ÚO Jihlava                                                       6.         ÚO Chrudim

2.   ÚO Blansko                                                     7.         ÚO Žďár nad Sázavou

3    ÚO Znojmo                                                      8.         ÚO Třebíč

4.   ÚO Havlíčkův Brod                                          9.         ÚO Pelhřimov

5.   ÚO Jindřichův Hradec                                     10.        ÚO Břeclav

Přijďte povzbudit závodníky i Vy!

por. Vendula Horáková
HZS Pardubického kraje

klikni pro velký obrázek

Vloženo: 17.09.2014 | Upraveno: 17.09.2014 | Vložil(a): Zuzana Jačaninová | Zpět