Bronzovou medaili si z Mistrovství hasičů Slovenské republiky ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel odváží družstvo z Pardubického kraje

08.10.2017 - 17:10 - Pardubický kraj (Svitavy)
V těchto dnech se družstvo hasičů ze Svitav zúčastnilo Mistrovství HZS Slovenské republiky ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel.

Soutěžní družstvo ve složení: vedoucí družstva mjr. Ing. Jaroslav Čermák, velitel zásahu nstržm. Petr Dufek a hasiči pprap. Mirek Dědič, nstržm. Petr Kovář, nstržm. Martin Heger a nstržm. Štěpán Heger se pečlivě připravovali na tuto soutěž. Tak, jak bývá zvykem, scénář nehody si družstva losovala. Hasiči ze Svitav svůj scénář zvládli opravdu skvěle a vybojovali si tak krásné třetí místo.
Jejich posledním úspěchem v České republice bylo 2. místo na soutěži ve vyprošťování – Memoriál JUDr. Františka Kohouta v Praze.

Úspěchy soutěžního družstva ze Svitav v posledních letech
2017 –  2. místo na soutěži ve vyprošťování – Memoriál JUDr. Františka Kohouta v Praze,
2016 –  3. místo MČR v M. Boleslavi, 1. místo na krajské soutěži HZS Pardubického a Královéhradeckého kraje v Jičíně,
2016 –  3. místo na soutěži ve vyprošťování – Memoriál JUDr. Františka Kohouta v Praze,
2014 –  2. místo Mistrovství ČR v Plzni,
2014 –  1. místo na krajské soutěži HZS Pardubického a Královéhradeckého kraje v Pardubicích,

Nám nezbývá než gratulovat za skvělý mezinárodní úspěch!

por. Bc. Vendula Horáková
HZS Pardubického kraje