Logo HASIČI.TV

CAS 20 S1T MB Econic HZS MSK v Ostravě s úpravou pro zajištění lepší viditelnosti

14.07.2013 - 19:00 - Moravskoslezský kraj (Ostrava - Zábřeh)
Zvýšení viditelnosti cisternových automobilových stříkaček a tím zajištění větší bezpečnosti během cesty k zásahu a na samotném místě zásahu. To je cílem projektu vědy a výzkumu, na kterém Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje spolupracuje s Vysokou školou báňskou - technickou univerzitou Ostrava a s dalšími subjekty. Výsledkem je umístění nových reflexních prvků na vozy CAS 20S1T Mercedes-Benz Econic HZS MSK.
Loading the player ...
Vložit video na web

V současné době je tato úprava provedena na dvou vozidlech ze stanice Ostrava - Zábřeh. Vozidla byla doplněna o nalepované reflexní pruhy žluté barvy. Ty lze nalézt v podobě pásů po obvodu vozidla. Nejvýraznější změna je pak viditelná na zadní části vozidla, která je šrafovaná kombinací těchto žlutých reflexních pruhů a červenou barvou vozidla v odstínu RAL3024.

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Vloženo: 12.07.2013 | Upraveno: 30.10.2013 | Vložil(a): Tomáš LACH | Zpět