Logo HASIČI.TV

Cvičení leteckých záchranářů proběhlo v areálu podniku Škoda Mladá Boleslav

01.10.2017 - 16:45 - Středočeský kraj (Mladá Boleslav)
Koncem září proběhlo součinnostní cvičení leteckých záchranářů HZS hl. m. Prahy, HZS podniku Škoda Mladá Boleslav a LS PČR.

Cvičení se uskutečnilo v areálu Škoda Mladá Boleslav.
Hasiči se zaměřili na záchranu osob z nepřístupného prostoru a koordinaci postupů mezi zasahujícími hasiči a posádkou vrtulníku. 

mjr. Bc. Martin Kavka

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Vloženo: 01.10.2017 | Upraveno: 01.10.2017 | Vložil(a): Štěpánka CZYŽOVÁ | Zpět