Logo HASIČI.TV

Den otevřených dveří - SDH Ostrava - Hrabová

13.05.2016 - 17:00 - Moravskoslezský kraj (Ostrava - Hrabová)
Dnes byl den požární bezpečnosti, při této příležitosti byly otevřeny hasičské stanice v Moravskoslezském kraji a také naše hasičká zbrojnice. Navštívilo nás přes 100 dětí z mateřské a základní školy.

Otevřeno bylo ne jen pro děti ze škol, ale teké pro veřejnost. Na programu byl výklad a prohlídka zasahové techniky (Mercedes benz-Sprinter a Tatra 815-7), vybavení hasičů a celé hasičárny. Na sále jsme mohli vidět úspěchy mladých hasičů, kroniky z předchozích let, ale i z dob založení sboru. V klubovně byl připraven preventivně-výchovný program ve formě her. Dále byly pro děti připraveny disciplíny jako je například hod mezi kužely, hod na soptíka a dětský hamerbox. Děti si mohly zastříkat z hadice a zaskákat ve vzduchu díky přetlakovému ventilátoru. V 17hodin proběhla na sále hasičské zbrojnice přednáška o požární prevenci na téma: „Jak se chovat při mimořádných událostech“.

Přišlo se na nás podívat přes 160 návštěvníků.

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Vloženo: 15.05.2016 | Upraveno: 15.05.2016 | Vložil(a): Michal Jačanin | Zpět