Generální ředitelství HZS ČR vyhlásilo soutěž s hasičskými pohádkami

05.03.2015 - 10:00 - Praha (Celá ČR)
Vyprávíte dětem tak trochu jiné pohádky? Znáte pohádky, ve kterých vystupují hasiči? Pojďme společně vydat knížku hasičských pohádek!

MV-GŘ HZS ČR vyhlašuje 7. ročník projektu Dávají za nás ruku do ohně pod záštitou generálního ředitele HZS ČR brig. gen. Ing. Drahoslava Ryby - letos v podobě literární soutěže na pohádkové téma „Bylo, nebylo u hasičů…“. Nejlepší pohádky doplněné o dětské ilustrace budou vydány ve sbírce pohádek na náklady MV-GŘ HZS ČR a použity k propagaci Hasičského záchranného sboru České republiky. O vítězích jednotlivých kategorií rozhodne odborná porota. Vítězové budou pozváni na slavnostní vyhlášení výsledků soutěže do Expozice požární ochrany HZS ČR ve Zbirohu a odměněni cenami od Hasičského záchranného sboru České republiky. Podrobnosti naleznete na stránkách www.hzscr.cz.

klikni pro velký obrázek

Vloženo: 05.03.2015 | Upraveno: 05.03.2015 | Vložil(a): Tomáš LACH | Zpět