Hasiči navštívili Krevní centrum v Ostravě

27.11.2014 - 12:00 - Moravskoslezský kraj (Ostrava - Poruba)
Ve středu 20.11.2014 navštívili hasiči HZS MSK ze stanice Ostrava-Fifejdy Krevní centrum FNO v Ostravě. Kromě přátelského rozhovoru s personálem Krevního centra také natočili krátké video, ve kterém paní Bc. Naděžda Kalužová zodpověděla některé z často kladených dotazů, se kterými se dárci na hasiče obracejí.
Loading the player ...
Vložit video na web

O tom, kolik dárců je v Ostravě registrováno, kolik jich přibývá, jaká vyšetření krve se provádějí, nebo jak je to s "odmítáním" dárců pro dostatek krve jejich krevní skupiny - o tom všem se můžete dozvědět ve videu, které během návštěvy vzniklo. Zástupcí Krevního centra FNO také pochválil nápad Na KREV!!! a děkují všem dárcům - novým i pravidelným za to, že darováním cenných tekutin pomáhají zachraňovat lidské životy. My Vám za to děkujeme také!

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Vloženo: 27.11.2014 | Upraveno: 27.11.2014 | Vložil(a): Tomáš LACH | Zpět