Jednotky zasahovaly u vážné nehody na dálnici D1

13.04.2018 - 10:30 - Jihomoravský kraj (D1)
Nehoda zastavila provoz na D1 u Ostrovačic ve směru na Brno a omezila provoz na Prahu. Zraněného řidiče jsme z vozu vyprostili.

K nehodě na dálnici D1 před sjezdem na Ostrovačice ve směru na Brno vyjely kolem půl jedenácté naše čtyři profesionální jednotky. Hasiči vzhledem k dopravní situaci zahájili zásah u vážné nehody z protisměru.
Po nehodě kamionů a jedné dodávky zůstal řidič dodávky ve zdemolované kabině zaklíněný. Hasiči k jeho vyproštění použili hydraulické nástroje. Záchranné službě po ošetření pomohli s transportem pacienta na palubu vrtulníku. V péči záchranářů skončili také dva řidiči kamionů.
Hasiči zajistili místo proti požáru, uklidili vyteklé provozní kapaliny a v 11.41 předali místo Policii ČR. Následky nehody bude odstraňovat specializovaná firma.

Jaroslav Mikoška
tiskový mluvčí HZS JmK

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Vloženo: 14.04.2018 | Upraveno: 14.04.2018 | Vložil(a): Štěpánka CZYŽOVÁ | Zpět