Logo HASIČI.TV

Městská část Praha 2 ocenila hasiče, kteří zasahovali u požáru hotelu v Náplavní ulici

15.02.2018 - 16:00 - Praha (Praha 2)
Ve čtvrtek 15. února 2018 ocenila Městská část Praha 2 v čele se starostkou Janou Černochovou hasiče, kteří zasahovali u tragického požáru hotelu v Náplavní ulici.
Na slavnostní akci promluvil i ředitel pražských hasičů, brigádní generál Ing. Roman Hlinovský, který ocenil zasahující hasiče ze směny A, ale také operační důstojníky, hasičské vyšetřovatele a příslušníky odboru prevence. Poděkoval také dalším složkám IZS za velmi dobrou spolupráci u zásahu.
Městská část Praha 2 poděkovala hasičům, záchranářům, policistům, dobrovolným hasičům a pracovníkům pražského dopravního podniku. Na závěr požádala všechny přítomné za minutu ticha pro čtyři zahraniční turisty, kteří na následky požáru zahynuli. 

Martin Kavka
tiskový mluvčí
HZS hl. m. Prahy

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Vloženo: 16.02.2018 | Upraveno: 16.02.2018 | Vložil(a): Štěpánka CZYŽOVÁ | Zpět