Logo HASIČI.TV

Miřátský z UK a Vápeníková z VŠB-TUO akademickými mistry v TFA 2017

05.10.2017 - 18:30 - Moravskoslezský kraj (VŠB-TUO Ostrava)
Petr Miřátský z Univerzity Karlovy se stal ve čtvrtek 5.10.2017 v Ostravě akademickým mistrem ČR v disciplínách TFA 2017 (Toughest Firefighter Alive – Nejtvrdší hasič přežije), mezi ženami Denisa Vápeníková z Vysoké školy báňské-Technické univerzity v Ostravě (VŠB-TUO).

Mužskou štafetu vyhrálo Vysoké učení technické v Brně, ženskou domácí VŠB-TU Ostrava.
Na stříbrný stupínek mezi muži jednotlivci vystoupil David Pašek z VŠB-TUO, bronzový byl Ondřej Pokorný z VUT Brno. Mezi ženami ovládly bednu studentky VŠB-TUO – druhá byla Nikola Stolařová, třetí Michaela Vanclová.
Otevřeného Akademického mistrovství ČR se v oblíbeném areálu studentských kolejí v Ostravě-Porubě zúčastnilo sedm desítek studentů a studentek vysokých a středních škol (od 18 let) z ČR a Slovenska. Absolvovali náročnou trať, rozdělenou do čtyř úseků s finálním výběhem na vrchol výškové budovy kolejí,
Pořadatelem šampionátu v TFA je Studentský klub požárního sportu ve spolupráci s VŠB-TUO a její Fakultou bezpečnostního inženýrství. Na organizaci se velkou měrou podílel Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje (HZS MSK).
Další aktuální informace: www.hasicivsb.cz

por. Mgr. Petr Kůdela
tiskový mluvčí
HZS Moravskoslezského kraje

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Soubory ke stažení

eny - jednotlivci.pdf eny - jednotlivci.pdf 364 kB
Muži - jednotlivci.pdf Muži - jednotlivci.pdf 374 kB

Sdílejte na facebooku

QR Code
Vloženo: 05.10.2017 | Upraveno: 05.10.2017 | Vložil(a): Štěpánka CZYŽOVÁ | Zpět