Návštěvy u hasičů se těší velké oblibě dětí i dospělých

13.04.2018 - 14:00 - Liberecký kraj (Liberecký kraj)
Pátek třináctého, Den požární bezpečnosti, patří každoročně „Dnům otevřených dveří" na hasičských stanicích Libereckého kraje.
Do vrat stanic profesionálních hasičů zavítalo téměř 1 600 návštěvníků. Dopoledního preventivně výchovného programu pro základní školy se zúčastnilo na všech 6 zapojených stanicích HZS LK celkem 29 tříd ZŠ v počtu 744 dětí, a také 124 dětí z mateřských škol. V průběhu odpoledne, které bylo určeno široké veřejnosti, stanice navštívilo okolo 700 návštěvníků. Velkým i malým návštěvníkům byla představena činnost hasičů, jejich výstroj k různým typům zásahů a samozřejmě i nejnovější technika. Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje plánuje znovu otevřít dveře svých stanic příští rok na podzim. Všichni jsou srdečně zváni!

Foto: HZS LK, stanice Liberec, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Semily, Jilemnice, Turnov
Autor: por. Bc. Pavlína Bílková, DiS.

Vloženo: 16.04.2018 | Upraveno: 16.04.2018 | Vložil(a): Štěpánka CZYŽOVÁ | Zpět