Logo HASIČI.TV

Nehoda tří osobních aut v ostravské Výstavní ulici

11.09.2017 - 12:47 - Moravskoslezský kraj (Ostrava)
Dvě jednotky profesionálních hasičů (HZS MSK) zasahovaly v pondělí 11.9.2017 odpoledne v Ostravě u nehody tří osobních aut, když Škoda Fabia skončila na silnici na pravém boku a její zraněný řidič musel být odvezen do nemocnice. Dalšími dvěma havarovanými vozidly byla Škoda Octavia a Citroën C4 Picasso.

            Operační středisko hasičů bylo o nehodě v Mariánských Horách na křižovatce Výstavní a Zelené ulice informováno tři čtvrtě hodiny po pondělním poledni. Vyjely sem dvě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) – ze stanic Fifejdy a Přívoz.
            Hasiči zabezpečili havarovaná vozidla před požárem a po zdokumentování nehody odtlačili několik desítek metrů mimo silnici zmiňovanou fabii, když ji předtím bez použití techniky obrátili zpět na kola. Nakonec uklidili střepy na silnici.
            Během hasičského zásahu a dokumentování nehody byla doprava po Výstavní ulici ve směru na Vítkovice odkláněna do Zelené ulice, opačný směr byl s opatrností průjezdný.

por. Mgr. Petr Kůdela
tiskový mluvčí
HZS Moravskoslezského kraje

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Vloženo: 11.09.2017 | Upraveno: 11.09.2017 | Vložil(a): Štěpánka CZYŽOVÁ | Zpět