Nehoda tří osobních aut v ostravské Výstavní ulici

11.09.2017 - 12:47 - Moravskoslezský kraj (Ostrava)
Dvě jednotky profesionálních hasičů (HZS MSK) zasahovaly v pondělí 11.9.2017 odpoledne v Ostravě u nehody tří osobních aut, když Škoda Fabia skončila na silnici na pravém boku a její zraněný řidič musel být odvezen do nemocnice. Dalšími dvěma havarovanými vozidly byla Škoda Octavia a Citroën C4 Picasso.

Operační středisko hasičů bylo o nehodě v Mariánských Horách na křižovatce Výstavní a Zelené ulice informováno tři čtvrtě hodiny po pondělním poledni. Vyjely sem dvě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) – ze stanic Fifejdy a Přívoz.
            Hasiči zabezpečili havarovaná vozidla před požárem a po zdokumentování nehody odtlačili několik desítek metrů mimo silnici zmiňovanou fabii, když ji předtím bez použití techniky obrátili zpět na kola. Nakonec uklidili střepy na silnici.
            Během hasičského zásahu a dokumentování nehody byla doprava po Výstavní ulici ve směru na Vítkovice odkláněna do Zelené ulice, opačný směr byl s opatrností průjezdný.

por. Mgr. Petr Kůdela
HZS Moravskoslezského kraje