(Neoficiální mistrovství) HZS České republiky - Malevil Cup 2018

09.06.2018 - 11:00 - Liberecký kraj (Jablonné v Podještědí)
Pro všechny přátele horských kol, cyklistiky, sportu, dobré zábavy a pohody v přírodě připravuje PAKLI SPORT KLUB z.s. ve spolupráci s HZS Libereckého kraje a za podpory Krajského úřadu Libereckého kraje již devatenáctý ročník mezinárodního MTB marathonu Malevil Cup. Oblíbená sportovní událost se uskuteční o víkendu 9. června 2018 a tradičně startuje v Jablonném v Podještědí. Jde o jeden z nejpopulárnějších MTB maratonů, který je i v roce 2018 součástí nejvyšší ligy bikových maratonů, tedy součástí UCI MTB Marathon Series 2018.

„Neoficiální mistrovství" HZS České republiky je určeno pro příslušníky a zaměstnance bezpečnostních sborů ČR, příslušníky, zaměstnance a členy dalších základních a ostatních složek integrovaného záchranného systému ČR a zároveň pro bikery a bikerky všech věkových skupin a výkonnostních úrovní z řad široké veřejnosti, pro které budou připraveny trasy o čtyřech délkách v rozmezí od 25 do 100 km.

Uzávěrka elektronických přihlášek je 4. 6. 2018 - 20.00 hodin zde: http://paklisport.cz/index.php/malevil-cup-registrace-k-zavodu Po tomto datu se bude možné přihlásit na místě v pátek 8. 6. a v sobotu 9. 6. 2018 při prezentaci.

Pokud jste milovníci pohybu a zábavy, přijďte si užít celovíkendový program do Lužických hor.

Foto: ilustrační - předchozí ročníky Malevil Cup
Autor: por. Bc. Pavlína Bílková, DiS.
HZS Libereckého kraje

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

1391cz.pdf 1391cz.pdf 1787 kB

Vloženo: 05.04.2018 | Upraveno: 29.04.2018 | Vložil(a): Štěpánka CZYŽOVÁ | Zpět