Logo HASIČI.TV

Nová technika u hasičů v Moravskoslezském kraji

16.01.2013 - 10:00 - Moravskoslezský kraj (Moravská Ostrava)
Dne 16.1.2013 proběhlo slavnostní předání nových cisternových automobilových stříkaček pro Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje a pro JSDH Ostrava-Michálkovice.
Loading the player ...
Vložit video na web

Klíče od dvou vozidel - CAS 20 Mercedes Benz Econic převzal za HZS MSK plk. Ing. Vladimír Vlček, Ph.D., zástupce ředitele Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje, k vozidlu CAS 30 Tatra 815-7 4x4 pak starosta Ing. Martin Juroška.

CAS 20 Mercedes Benz Econic od HZS MSK putují na stanice HS5 Sleská a HS6 Přívoz. Jsou mimo jiné vybaveny kamerovým systémem, díky kterému mohou operátoři IBC sledovat aktuální situaci na místě zásahu prostřednictvím obrazu ze 4 kamer.

Nová Tatra michálkovických hasičů nahradí jejich CAS K 25 LIAZ. Je určena pro zásah vodou a pěnou, k hašení požárů vysoce hořlavých látek a v místech s nedostatkem vody. Je uzpůsobena k přepravě požárního družstva 1+3 a hasebních rostředků. Nádrž na vodu pojme 4300 litrů, na pěnidlo pak 300 litrů. Ve výbavě lze nalézt plovoucí čerpadlo, motopilu, žebříky, otočnou proudnici, přenosný monitor s turbo proudnicí 1600 l/min., hadice, armatury, dýchací přístroje, protichemické oděvy a ženijní nářadí.

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Vloženo: 16.01.2013 | Upraveno: 29.06.2013 | Vložil(a): Tomáš LACH | Zpět