Odstraňovali jsme následky nehody na silnici I/43

25.07.2018 - 11:49 - Jihomoravský kraj (Voděrady)
Dnes odpoledne pomohly naše jednotky s odstraněním následků dopravní nehody na silnici I/43 u obce Voděrady. Dva pruhy silnice ve stoupání směrem na Brno zablokovala nehoda osobního auta, kterému se převrátil přívěs, na kterém se vezl malotraktor a vozík.

Nehoda se obešla bez zranění. K převrácení přívěsu zpět na kola si velitel zásahu nechal povolat vyprošťovací automobil z brněnské stanice Lidická. Po vyšetření nehody policií vrátili hasiči přívěs do původní polohy a uklidili vozovku.
Během zásahu byla silnice průjezdná kyvadlově. Hasiči na místě pracovali od 11.49 do 13.24 hodin.

Jaroslav Mikoška
tiskový mluvčí HZS JmK

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Vloženo: 01.08.2018 | Upraveno: 01.08.2018 | Vložil(a): Štěpánka CZYŽOVÁ | Zpět