Opavští hasiči zasahovali u tragické nehody v Opavě - Vávrovicích

22.04.2018 - 18:35 - Moravskoslezský kraj (Opava - Vávrovice)
Jednotka profesionálních hasičů z Opavy spolu s dobrovolnými kolegy z Opavy-Vávrovic zasahovali v neděli 22. 4. 2018 v Opavě – Vávrovicích, kde došlo ke střetu osobního automobilu s motocyklem. Řidič motocyklu nehodu nepřežil. Řidič osobního automobilu byl zraněn.

Operační středisko hasičů bylo o nehodě informováno krátce po půl sedmé večer. Na místo nehody byla ihned vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Opava s dobrovolnými kolegy z Opavy - Vávrovic spolu s posádkou Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje.
           Hasiči zabezpečili oba dopravní prostředky před případným požárem a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny z havarovaných dopravních prostředků. Po vyšetření příčiny nehody Policii ČR provedli hasiči úklid komunikace po nehodě a asistovali při naložení havarovaných dopravních prostředků na vozidla odtahové služby.

npor. Ing. Lukáš Popp
zastupující tiskový mluvčí
HZS Moravskoslezského kraje

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek