Ostravští hasiči zasahovali u tragické nehody v Hrabové

16.04.2018 - 11:30 - Moravskoslezský kraj (Ostrava - Hrabová)
Dvě jednotky profesionálních hasičů (HZS MSK) zasahovaly v pondělí 14.6.2018 především odpoledne v Ostravě-Hrabové, kde se střetl osobní automobil Opel Corsa s nákladním vozidlem Mercedes. Řidič corsy srážku nepřežil, hasiči jej museli vyprošťovat. Řidič nákladního auta vyvázl bez zranění.

Operační středisko hasičů bylo o nehodě informováno asi půl hodiny před pondělním polednem. Do Frýdecké ulice - zhruba mezi zastávkou Areál OZO a Mostní ulicí - vyjely dvě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) – z ostravských stanic Jih a Fifejdy.
            Hasiči zabezpečili obě havarovaná auta před případným požárem. Vyprostili tělo řidiče osobního auta, také psa, který uhynul. Menší únik provozních kapalin zasypali nasákavým sorbentem. Silnici po nehodě uklidili a asistovali při nakládání havarovaných aut na vozidla odtahové služby.

por. Mgr. Petr Kůdela
HZS Moravskoslezského kraje

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Vloženo: 16.04.2018 | Upraveno: 16.04.2018 | Vložil(a): Štěpánka CZYŽOVÁ | Zpět