Požáry automobilů na pražském Žižkově

13.09.2017 - 00:45 - Praha (Praha-Žižkov)
Dne 13.09.2017 v 00:45 hodin zasahovali hasiči z holešovické stanice v ulici Na Balkáně na pražském Žižkově. Hořel tam osobní automobil. Hasiči na likvidaci požáru použili tlakovou vodu. Plamenným hořením bylo vozidlo zcela zničeno.
Za další hodinu vyjela jednotka ze Strašnic opět na Žižkov, tentokrát k požáru dodávky a osobního vozu. Obě vozidla byla zaparkována v ulici Biskupcova. Hasiči požár dostali pod kontrolu pomocí tlakové vody za několik minut.
Na obě místa požáru se v dopoledních hodinách vrátí hasičský a policejní vyšetřovatel, aby prověřili příčinu vzniku požáru a zdokumentovali rozsah škod.

mjr. Bc. Martin Kavka
vedoucí oddělení zjišťování příčin požárů

Vloženo: 13.09.2017 | Upraveno: 13.09.2017 | Vložil(a): Štěpánka CZYŽOVÁ | Zpět