Při noční nehodě v Rychvaldu na Karvinsku skončil osobní vůz v potoce, kolemjdoucí z něj vyprostili zraněnou osobu

06.05.2018 - 03:10 - Moravskoslezský kraj (Rychvald)
Dvě jednotky hasičů zasahovaly v noci ze soboty na neděli 6. května 2018 u dopravní nehody v Orlovské ulici v Rychvaldu.

Událost byla na operační středisko ohlášena devět minut po třetí hodině ráno. Na místo byli vysláni hasiči ze stanic HZS MSK v Bohumíně a Slezské Ostravě.
Hasiči po příjezdu na místo zjistili, že havarovaný Renault Clio je převrácený na střeše v potoce. Vyproštění neprovedli hasiči, ale kolemjedoucí civilové, kteří zraněného mladíka vytáhli z potopeného vozu.
Hasiči následně na nedalekém kruhovém objezdu za pomoci osvětlovacího stožáru na zásahovém automobilu nasvítili místo pro přistání vrtulníku Letecké záchranné služby.
Havarovaný osobní automobil po zadokumentování nehody policisty převrátili navijákem na jedné ze zasahujících cisteren zpět na kola, vytáhli a odstavili na krajnici.

nprap. Jakub Kozák
zastupující tiskový mluvčí
HZS Moravskoslezského kraje

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek