Při zásahu jsme spolupracovali s kynology

29.04.2018 - 12:58 - Jihomoravský kraj (Brno)
Dnes před 13. hodinou vyjela brněnská jednotka ze stanice Lidická k nahlášené destrukci objektu v Brně-Řečkovicích.

Hasiči na místě zjistili, že se zřítila střecha na ploše cca 15x20 metrů nevyužívané budovy v havarijním stavu. Nic nenapovídalo tomu, že by se pod sutinami měl někdo nacházet. Pro jistotu však velitel zásahu povolal na místo dva kynology. Psi nepotvrdili přítomnost osob v sutinách. Na místo se také dostavil statik, který zkontroloval strav objektu. Další zajištění a zabezpečení objektu již bude na jeho majiteli. Jednotka na místě zasahovala od 12.58 do 14.55 hodin.

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Vloženo: 29.04.2018 | Upraveno: 29.04.2018 | Vložil(a): Štěpánka CZYŽOVÁ | Zpět