Logo HASIČI.TV

Řidič náklaďáku před přechodem nedobrzdil za přibržďujícím osobním automobilem

27.08.2018 - 11:12 - Moravskoslezský kraj (Hlučín)
Dopravní nehoda nákladního automobilu s osobním automobilem, které skončilo na chodníku. Celá událost skončila zraněním dvou dívek, oběma nebylo ani 14 let.

Ve chvíli, kdy řidič OA dobržďoval před přechodem, který je pod místním Kulturním domem, do něj zezadu narazil NA. Osobní automobil byl odmrštěn mezi chodce na přilehlou pěší zónu. Bohužel došlo ke zranění dvou dívek.

Deník.cz: „Jednu z dívek musel vrtulník letecky přepravit do Fakultní nemocnice, druhou pak převezla sanitka. Celá nehoda se nadále prošetřuje,“ komentoval tiskový mluvčí opavské policie René Černohorský s tím, že u řidičů nebyla zjištěna přítomnost alkoholu.
Zdroj: https://opavsky.denik.cz/nehody/nakladak-nadobrzdil-a-osobni-auto-odhozene-na-chodnik-zranilo-dite-20180827.html"Záchranáři na místě střetu ošetřovali dvě děti – dívky ve věku jedenácti a třinácti let. Obě byly po kolizi s automobilem při vědomí, zasahující lékaři u nich vyslovili podezření na otřes mozku. Posádky ZZS ošetřily vnější poranění, zajistily pacientky krčními límci a vakuovou matrací, resp. vakuovou dlahou. Po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče byly dívky, jedna letecky a druhá sanitním vozidlem, transportovány do ostravské Fakultní nemocnice, kde je záchranáři předali na oddělení urgentního příjmu" informoval mluvčí moravskoslezské záchranné služby Lukáš Humpl. 

Štěpánka Czyžová
Hasiči.TV - Hasičská televize

Zdroj: https://opavsky.denik.cz/nehody/nakladak-nadobrzdil-a-osobni-auto-odhozene-na-chodnik-zranilo-dite-20180827.html

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Vloženo: 27.08.2018 | Upraveno: 27.08.2018 | Vložil(a): Štěpánka CZYŽOVÁ | Zpět