Tragická nehoda uzavřela silnici I/9 v Libereckém kraji

13.02.2018 - 09:06 - Liberecký kraj (Chlum)
Několikahodinové uzavření komunikace I/9 si vyžádala dnešní tragická dopravní nehoda, při které se u obce Chlum střetly dva osobní automobily.

Na místo byli vysláni v 09:06 hodin profesionální hasiči z České Lípy a dobrovolná jednotka z Dubé. V době příjezdu hasičů byly oba vozy mimo komunikaci. Uvnitř vozidel se nacházeli čtyři zranění lidé. Jeden účastník nehody bohužel vážným zraněním na místě podlehl. Jedna žena byla vrtulníkem LZS transportována do nemocničního zařízení a další dvě osoby předali hasiči záchranářům ZZS k ošetření. Hasiči zajistili vozidla proti vzniku požáru a zasypali uniklé provozní kapaliny sorbentem. Společně se správcem komunikace uklidili vozovku od střepů a plastových částí. Před půl dvanáctou byla komunikace opět zprůjezdněna a hasiči se vrátili na základny.

Foto: HZS LK, stanice Česká Lípa
Autor: por. Bc. Pavlína Bílková, DiS.

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Vloženo: 13.02.2018 | Upraveno: 13.02.2018 | Vložil(a): Štěpánka CZYŽOVÁ | Zpět