V Čejkovicích se zřítila část rekreačního objektu

11.03.2018 - 08:42 - Jihomoravský kraj (Čejkovice)
Čtyři jednotky hasičů zasahovaly v neděli u sesunuté části rekreačního objektu v Čejkovicích na Hodonínsku. Při zásahu se nikdo nezranil.

V neděli ráno jsme na tísňové lince přijali informaci o zřícení částí domu v Čejkovicích. Operační důstojník vyslal na místo celkem čtyři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů. Kromě jednotky z Hodonína vyrazilo k místu události i družstvo hasičů – lezců ze stanice Brno-Lidická a další technika se speciální výbavou k zajištění objektu. Po provedeném průzkumu a konzultaci s přivolaným statikem rozhodl velitel zásahu o zajištění domu za použití výdřevy a stabilizační sady.
Hasiči dále z postižené části domu evakuovali uskladněný materiál do bezpečí. Krátce před patnáctou hodinou předali zajištěný objekt zástupci majitele. Při samotném zřícení a následujícím zásahu se nikdo nezranil.

Vloženo: 13.03.2018 | Upraveno: 13.03.2018 | Vložil(a): Štěpánka CZYŽOVÁ | Zpět