V Moravských Bránicích se převrátil traktor

18.04.2018 - 17:25 - Jihomoravský kraj (Moravské Bránice)
Při nehodě převrácený traktor zranil řidiče. Hasiči muže vyprostili a předali do péče záchranářů.

Před půl šestou večer vyjeli profesionální hasiči ze stanic Ivančice a Rosice k nehodě traktoru do Moravských Bránic. Na místě zjistili, že traktor je převrácený na střechu a uvnitř kabiny zůstal zaklíněný muž. Traktor s vlečkou zajistili proti pohybu a zraněného řidiče vyprostili bez použití vyprošťovacího zařízení.
Zdravotnická záchranná služba si zraněného převzala do své péče a následně odvezla do nemocnice. Hasiči traktor zajistili proti případnému vzniku požáru a zachytili unikající provozní kapaliny. Na místo přijela další zemědělská technika, která převrátila traktoru zpět na kola. Zásah ukončili hasiči po devatenácté hodině.

Jan Dvořák
HZS Jihomoravského kraje

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Vloženo: 28.04.2018 | Upraveno: 28.04.2018 | Vložil(a): Štěpánka CZYŽOVÁ | Zpět