Logo HASIČI.TV

V Ostravě-Porubě se koná Akademické mistrovství ČR v TFA 2017

05.10.2017 - 14:00 - Moravskoslezský kraj (VŠB-TUO Ostrava)
Sedm desítek mladých mužů a žen z českých i zahraničních vysokých a středních škol (ve věku od 18 let) se účastní otevřeného Akademického mistrovství ČR v disciplínách TFA 2017 (Toughest Firefighter Alive – Nejtvrdší hasič přežije), které se koná ve čtvrtek 5.10.2017 (dnes) v oblíbeném areálu studentských kolejí Vysoké školy báňské-Technické univerzity v Ostravě (VŠB-TUO).

Na start náročné trati, rozdělené do čtyř úseků s finálním výběhem na vrchol výškové budovy kolejí, se postaví v soutěži jednotlivců v zásahovém oděvu s tlakovou lahví jako zátěží celkem 47 mladých mužů a 17 mladých žen. Po nich následují štafety mužů a žen, do nichž se přihlásilo celkem 12 týmů.
Slavnostní vyhlášení výsledků se očekává ve čtvrtek (dnes) po 14. hodině opět v areálu kolejí VŠB-TUO v Ostravě-Porubě.
Pořadatelem šampionátu v TFA je Studentský klub požárního sportu ve spolupráci s VŠB-TUO a její Fakultou bezpečnostního inženýrství, mj. s podporou Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK).

Další informace jsou na: www.hasicivsb.cz

por. Mgr. Petr Kůdela
tiskový mluvčí
HZS Moravskoslezského kraje

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Vloženo: 05.10.2017 | Upraveno: 05.10.2017 | Vložil(a): Štěpánka CZYŽOVÁ | Zpět