Logo HASIČI.TV

XXIII. ročník Memoriálu JUDr. Františka Kohouta ve vyprošťování vyhráli pražští hasiči ze směny C

21.09.2017 - 20:30 - Praha (OC Letňany)
XXIII. ročník Memoriálu JUDr. Františka Kohouta ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel proběhl ve čtvrtek 21. září 2017 na parkovišti OC Letňany v Praze 9. Letošního klání se zúčastnilo 18 čtyřčlenných týmů, z toho jeden tým ze Slovenska.
Loading the player ...
Vložit video na web
Letos byli nejúspěšnější domácí hasiči ze směny C, na druhém místě se umístil tým ze Svitav, třetí příčku obsadili hasiči z Jindřichova Hradce.
První ročník byl uspořádán v roce 1994 jako vzpomínka na ředitele Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy, který tragicky zahynul při dopravní nehodě na služební cestě.
mjr. Bc. Martin Kavka
vrchní komisař

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Vloženo: 21.09.2017 | Upraveno: 21.09.2017 | Vložil(a): Štěpánka CZYŽOVÁ | Zpět