Zetor Proxima 70 AGRO slouží hasičům z ostravské centrály

20.02.2014 - 18:30 - Moravskoslezský kraj (Ostrava - Zábřeh)
Traktor Zetor Proxima 70 AGRO je poháněn čtyřválcovým motorem Zetor 7205, který disponuje výkonem 65k a pohání všechna kola stroje. Převodovka je hydraulicky ovládaná, mechanická s plně synchronizovaným řazením, převodových stupňů je 12 pro směr vzad i vpřed.
Loading the player ...
Vložit video na web

Zadní vývodový hřídel disponuje 540/100 otáčkami za minutu, hydraulika traktoru je mechanická s regulací polohovou, smíšenou, nebo silovou. Závěsy jsou řešeny pomocí modulárního systému CMB, který je rychlostavitelný. Hmotnost stroje je 4 151kg. Ve výbavě nechybí vyhřívaná zrcátka a zadní sklo, přídavný rozvaděč MITA s třemi sekcemi, přední tříbodový závěs, klimatizace, maják, nebo také pneumatická sedačka řidiče, která je otočná o 20 stupňů.

K traktoru dále náleží přední (ORT 2500) a zadní (ZRT-2 2600) odpružený pluh. Oba jsou ve tvaru oblouku, pracovní šířka předního je 2600mm, zadního pak 2500mm. Oba mohou být natáčeny o 30 stupňů na každou stranu.

Vloženo: 14.02.2014 | Upraveno: 23.02.2014 | Vložil(a): Tomáš LACH | Zpět