Zraněného dělníka z lesa transportoval vrtulník

09.10.2017 - 13:35 - Jihomoravský kraj (Babice u Rosic)
Poblíž Babic u Rosic spadl strom na muže. Zraněného z lesa vyzvedl v nosítkách vrtulník s palubním jeřábem. Poté hned letěli do nemocnice.

Po půl druhé odpoledne zasahovali profesionální hasiči z Rosic společně se záchrannou službou a policisty v katastru obce Babice u Rosic. V lese spadl na muže strom. Hasiči poskytli zraněnému první pomoc a po příjezdu záchranné služby jej předali do jejich péče. Zraněného dělníka nemuseli vyprošťovat.
Protože nebyl možný transport do nemocnice vrtulníkem letecké záchranné služby, na místo vyrazil druhý vrtulník. Hasiči letečtí záchranáři vyzvedli muže v nosítkách na palubu policejního vrtulníku pomocí jeřábu. Na palubu rovněž vyzvedli i lékaře. Po patnácté hodině předali zraněného dělníka personálu fakultní nemocnice v Brně-Bohunicích.

Jan Dvořák
HZS Jihomoravského kraje

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Vloženo: 09.10.2017 | Upraveno: 09.10.2017 | Vložil(a): Štěpánka CZYŽOVÁ | Zpět