Na KREV!!!

Hasiči navštívili Krevní centrum v Ostravě
27.11.2014 - 12:00 - Moravskoslezský kraj (Ostrava - Poruba)

Hasiči navštívili Krevní centrum v Ostravě

Ve středu 20.11.2014 navštívili hasiči HZS MSK ze stanice Ostrava-Fifejdy Krevní centrum FNO v Ostravě. Kromě přátelského rozhovoru s personálem Krevního centra také natočili krátké video, ve kterém paní Bc. Naděžda Kalužová zodpověděla některé z často kladených dotazů, se kterými se dárci na hasiče obracejí.

1x 3x
Chodíte s námi Na KREV!!!
22.10.2014 - 13:00 - Moravskoslezský kraj (Ostrava - Fifejdy)

Chodíte s námi Na KREV!!!

Cíl ostravských hasičů ze stanice Ostrava-Fifejdy se plní. Dárci posílají své fotky a objevují se i videa a to včetně takových, kde dárci nominují a uvádějí jména svých známých a kamarádů, které chtějí přesvědčit k tomu, aby také darovali svou krev.

1x 1x
Akce Na KREV!!! sklízí úspěch, tísíce oslovených a zájem médií
16.10.2014 - 11:15 - Moravskoslezský kraj (Ostrava - Fifejdy)

Akce Na KREV!!! sklízí úspěch, tísíce oslovených a zájem médií

Za necelé dva dny shlédlo video ostravských hasičů ze stanice Fifejdy přes 15 tisíc lidí. A kromě stálých i potenciálních dárců začínají o celou akci projevovat zájem i média.

4x
První den výzvy Na KREV!!!
15.10.2014 - 07:00 - Moravskoslezský kraj (Ostrava - Fifejdy)

První den výzvy Na KREV!!!

Tisíce oslovených, první dotazy, fotografie dárců. To je první den spuštění "krevní výzvy" hasičů z ostravské stanice Fifejdy.

1x
Akce Na KREV!!! je tady
14.10.2014 - 11:00 - Moravskoslezský kraj (Ostrava - Fifejdy)

Akce Na KREV!!! je tady

Každý den se můžeme prostřednictvím různých sociálních médií setkat se sdílením a šířením různých akcí a výzev. Akce s hlubším významem, nebo jen tak pro zábavu. Často pak původně dobročinně nebo jinak prospěšně zamýšlené činnosti "zlidoví" a jejich další sdílení a vykonávání už postráda to, k čemu byly určeny.

1x 1x
Stránkování: 1